Wydarzenia

MILION KOSTEK DO UŁOŻENIA

25 kilometrów nowych i wyremontowanych chodników. To miejskie plany na 2021 rok. Konkretne kwoty zleconych prac nie padają, bo część z nich to remonty bieżące; część to duże inwestycje. Nie licząc tych największych, które w tym roku wreszcie ruszą, ale na pewno się nie zakończą.

Wcześniej dodane

Wydarzenia

2025-06-30

UMOWA ZLECENIA DO STAŻU PRACY

Wydarzenia

2025-06-30

PODSUMOWANIE POLSKIEJ PREZYDENCJI W UE

Wydarzenia

2025-06-30

ZAPOWIEDŹ IGRZYSK WOLNOŚCI

Współpraca z nami

Reklama

Wynajem
studia HD TV

O nas

Największa lokalna telewizja informacyjna w centralnej Polsce i jedyny w regionie kanał nadający w rozdzielczości HD. Wydarzenia, publicystyka, rozrywka, sport i reklama. Nadajemy od 1997 roku.

Zobacz więcej

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zgodę tą możesz wycofać w każdej chwili poprzez zmianę ustawień przeglądarki, musisz jednak pamiętać, że przetwarzanie które miało miejsce zanim to zrobiłeś pozostaje zgodne z prawem.