Wydarzenia

STRAŻACY APELUJĄ O POMOC DLA EMILII

Od lat pomaga potrzebującym i angażuje się w akcje społeczne. Teraz sama potrzebuje pomocy. Emilia Jadczak z Fundacji Mała Straż jest poważnie chora. Ostatnią deską ratunku jest przeszczep szpiku kostnego. O wsparcie apelują koledzy z pracy.

Wcześniej dodane

sport

2025-07-03

DO ŁODZI PRZEZ GRODZISK I... JAPONIĘ

sport

2025-07-03

NOWY SEZON - NOWY ZESPÓŁ

Wydarzenia

2025-07-03

WYGRANA WALKA O MALEŃKIE SERCE

Współpraca z nami

Reklama

Wynajem
studia HD TV

O nas

Największa lokalna telewizja informacyjna w centralnej Polsce i jedyny w regionie kanał nadający w rozdzielczości HD. Wydarzenia, publicystyka, rozrywka, sport i reklama. Nadajemy od 1997 roku.

Zobacz więcej

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zgodę tą możesz wycofać w każdej chwili poprzez zmianę ustawień przeglądarki, musisz jednak pamiętać, że przetwarzanie które miało miejsce zanim to zrobiłeś pozostaje zgodne z prawem.