Wydarzenia

STOP FERMOM

Głośny projekt „Piątka dla zwierząt" już w Sejmie. Ustawa ma wprowadzić zakaz funkcjonowania ferm futrzarskich, eksportu mięsa z uboju rytualnego i występów zwierząt w cyrkach. Ustawę popierają łódzcy samorządowcy, którzy już wcześniej walczyli o nieudostępnianie cyrkom ze zwierzętami miejskich terenów.

Wcześniej dodane

Wydarzenia

2025-12-13

2 LATA RZĄDU DONALDA TUSKA

Wydarzenia

2025-12-13

"ŁOMOT" W EXPO

sport

2025-12-13

WE WROCŁAWIU ZA TRZY PUNKTY

Współpraca z nami

Reklama

Wynajem
studia HD TV

O nas

Największa lokalna telewizja informacyjna w centralnej Polsce i jedyny w regionie kanał nadający w rozdzielczości HD. Wydarzenia, publicystyka, rozrywka, sport i reklama. Nadajemy od 1997 roku.

Zobacz więcej

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zgodę tą możesz wycofać w każdej chwili poprzez zmianę ustawień przeglądarki, musisz jednak pamiętać, że przetwarzanie które miało miejsce zanim to zrobiłeś pozostaje zgodne z prawem.