Wydarzenia

ŁÓDZKIE EXPO PROMOWANE W CHINACH

Łódź będzie organizatorem Zielonego Expo w 2024 roku. Oficjalna promocja imprezy odbywa się właśnie w Pekinie, gdzie od kwietnia trwa podobna wystawa. W stolicy Chin nie zabrakło więc instalacji, która promuje nasze miasto. Relacja przesłana z Pekinu przez naszą reporterkę Elżbietę Grzeszczuk-Chętko.

Wcześniej dodane

Wydarzenia

2025-07-15

SPÓR O DYPLOM RADNEJ

Wydarzenia

2025-07-15

LDZ ALTERNATYWY

Wydarzenia

2025-07-15

ARTETERAPIA NA NFZ

Współpraca z nami

Reklama

Wynajem
studia HD TV

O nas

Największa lokalna telewizja informacyjna w centralnej Polsce i jedyny w regionie kanał nadający w rozdzielczości HD. Wydarzenia, publicystyka, rozrywka, sport i reklama. Nadajemy od 1997 roku.

Zobacz więcej

Strona korzysta z plików cookie. Korzystając z niej zgadzasz się na ich przyjmowanie. Zgodę tą możesz wycofać w każdej chwili poprzez zmianę ustawień przeglądarki, musisz jednak pamiętać, że przetwarzanie które miało miejsce zanim to zrobiłeś pozostaje zgodne z prawem.