ORIENTARIUM - ZA I PRZECIW

Projekt powstania orientarium jest stanowczo za drogi i pełen absurdów - twierdzą przedstawiciele Stowarzyszenia Wolne Miasto Łódź. Magistrat twierdzi, że przeciwnicy budowy orientarium powinni więcej poczytać o tym projekcie, bo najwidoczniej nie wiedzą o czym mówią.

Przemysław Staciwa

3 Komentarze Dodaj komentarz
mazi | 188.95.26.* 2016-09-20 15:26:17
Panie Romku myli sie Pan w kwestii katedry. WMŁ nie jest stowarzyszeniem ideologicznym. Naszą jedyną ideologią jest rozwój i dobrobyt w naszym mieście. Co do Orientarium - jest to w naszym przekonaniu kolejna słomiana i niepotrzebna inwestycja. Nie jest sztuką wydawać pieniądze bez żadnego planu i opamiętania - by później martwić się o to skąd wziąć pieniądze na rzeczy naprawde potrzebne. Celem władz miasta powinno być bilansowanie budżetu i dysponowanie nim z możliwie najwiekszą rozwagą. ps. nie jesteśmy ekspertami od wszystkiego - a jedynie od spraw związanych z zarządzaniem miastem :)
bogdan | 10.3.237.* 2016-09-20 10:40:05
dość tych oszustów mamy w rządzie PISowskim! w Łodzi nam nie potrzeba.
Romek | 31.2.89.* 2016-09-20 09:58:11
"Stowarzyszenie Wolne Miasto Łódź to organizacja zrzeszająca środowiska wolnościowe i obywatelskie na terenie Łodzi w celu skonsolidowania sił jak największej ilości łódzkich patriotów. Naszym głównym celem jest przedstawienie realnej alternatywy wobec obecnej polityki władz miasta, a co za tym idzie - szeroko pojęta zmiana (na lepsze) w naszym mieście" Co tu więcej mówić o kolejnych prawicowych fachowcach od wszystkiego :-) Jakby nową katedrę Łódź budowała to by klaskali z zachwytu :-)

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
TV TOYA nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.