Twoim zdaniem najistotniejsze wydarzenie marca 2017 to

Kapituła, w skład której wchodzą: Grzegorz Zieliński, właściciel klubu Piotrkowska 97, oraz szefowie Telewizji Toya, Radia Eska i „Wyborczej", typuje najważniejsze wydarzenia w zakończonym miesiącu. 

Oto propozycje w plebiscycie „Łódzkie Sukcesu" za marzec:

6,7% Na rozgrywanych w Belgradzie halowych mistrzostwach Europy w lekkiej atletyce w ciągu kilkunastu minut Adam Kszczot i Sylwester Bednarek zdobyli złote medale.

Ten pierwszy był faworytem biegu na 800 m i wygrał bez większych kłopotów, specjalnie się nawet nie wysilając. To już jego trzeci taki tytuł w karierze. Po nim Mazurka Dąbrowskiego wysłuchał Bednarek, jego kolega z Rudzkiego Klubu Sportowego. Po wielu latach, kiedy zamiast z rywalami walczył o powrót do zdrowia, wreszcie mógł się spokojnie przygotować do sezonu. Wygrał konkurs soku wzwyż z wynikiem 232 cm.

93,3% Znakomitym „Triumfem woli" Pawła Demirskiego i Moniki Strzępki rozpoczęła się XXIII edycja Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych.

Tłumy w Teatrze Powszechnym i owacje na stojąco pokazują, że teatr ma ogromną siłę rażenia. Duet Strzępka/Demirski postanowił wyprodukować spektakl ku pokrzepieniu serc, na przekór szowinistom, hejterom i "tępym ryjom" (to cytat), którym wydaje się, że mogą organizować innym świat. Największym atutem "Triumfu woli" jest to, że buduje wspólnotę.

Archiwum