MADUROWICZ Z NOWYM ODDZIAŁEM

Duże zmiany w Szpitalu Madurowicza. Placówka otworzyła oddział ginekologiczno - położniczy na bazie którego funkcjonuje Klinika Perinatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zmiany w szpitalu mają przede wszystkim zwiększać komfort przebywających w nim mam i nowo narodzonych dzieci.

Przemysław Staciwa

10 Komentarze Dodaj komentarz
ala | 195.26.22.* 2016-03-09 17:38:16
ale bjaja
marta | 83.27.135.* 2016-02-22 17:44:32
W lutym tego roku urodziłam tam mojego synka. Poród byl długi ale obyło się bez CC ponieważ personel szpitala dążył do jak najlepszego rozwiązania. Wszyscy lekarze, położne byli w 100%zaangażowani i mili. Nie mogłabym przyczepić się do żadnego ich słowa. Polecam to miejsce do porodu właśnie ze względu na profesjonalną kadrę.
darek | 195.225.71.* 2016-02-12 15:43:31
piszecie że lekarze i pielęgniarki na oddziale położniczym są niekompetentni nieprawda teraz dużo się zmieniło bo ci niekompetentni lekarze przeszli do pro famili bo tam wiedzę swoją niekompletną przysłaniają wyglądem i wyposażeniem szpitala a w madurowiczu pozostał najlepszy personel. polecam szpital madurowicza ( teraz pirogowa )do porodów
Roxa | 10.5.97.* 2016-02-05 22:58:27
Piekny wygląd. Piękne ściany. Teraz powinni zrobic porządek z lekarzami, tymi ktorzy nie szanują pacjentek, nie szanują kobiet ich ciała i psychiki. Mnie po cesarce zszyto gorzej niź trupa po sekcji. Ohydna rana i skancerowana psychika. Polozne, pielęgniarki i ginekolodzy kobiety godne polecenia .
Edyta | 217.113.238.* 2016-02-04 08:56:54
Zupełnie nie zgadzam się z negatywnymi komentrzami! Opieka jest cudowna, położne są bardzo pomocne, a lekarze udzielają wartościowych informacji na temat stanu zdrowia. Rodziłam tam dwójkę dzieci i mogę polecić ten szpital ze szczerego serca!
M. | 5.172.234.* 2016-02-03 23:00:48
Niestety remont to nie wszystko, choć może dzięki nowym łóżkom da się wstać po porodzie nie rozerwawszy sobie szwów. Personel jest ten sam, niekompetentny, działający bezmyślnie (dziękuję za pół roku rehabilitacji codziennej i rok dalszej rehabilitacji ogólnoruchowej dziecka! dlaczego? bo lekarz wiedząc, że konieczne jest CC wykonał wyciskanie wód, co jest zakazane i niepotrzebnie przyspieszyło akcję, drugi musiał sobie w spokoju zjeść kolację...). Horror. Ale jeszcze gorzej na oddziale noworodkowym... Pielęgniarki? Co jedna, to lepsza! I siłowe przystawianie do piersi! Trauma!
Maarta | 31.2.87.* 2016-02-03 22:31:09
Personel jest swietny! Lekarze to swietni specjalisci!Przede wszystkim traktuja pacjentke jak parntera do rozmowy. Juz wkrotce tam rodze i nie moge sie doczekac!
A. | 10.1.224.* 2016-02-03 20:03:53
W Madurowiczu problemem nie jest wygląd (choć był jeszcze dwa lata temu żałosny), ale KADRA NA PORODÓWCE, przez którą od roku ponad chodzę do psychologa, żeby się pozbyć traumy po porodzie. Nie polecam, niezależnie ile ścian pomalują. :(
As | 77.112.125.* 2016-02-03 19:52:57
Ciekawe dlaczego dopiero teraz Madurowicz się remontuje i skąd nagle wzięły się pieniądze. Chyba wiem to strach...
Agi | 83.29.104.* 2016-02-03 17:37:51
Super, oby tak dalej. Madurowicz to dobry szpital z cudownym i życzliwym personelem. Rodziłam tam już dwoje moich dzieci i jestem zadowolona. Dobrze, że wreszcie miasto zaczęło inwestować w ten szpital.