Praca w TV Toya

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy. Być może to właśnie Ty jesteś naszym przyszłym kolegą lub koleżanką!

  • Miejsce pracy: Łódź
  • Region: łódzkie
Opis stanowiska:
  • sprzedaż produktów reklamowych TV TOYA
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • współpraca z innymi działami TV TOYA (redakcja, grafika)
  • przygotowywanie ofert sprzedażowych
  • przygotowywanie umów handlowych oraz nadzór nad ich realizacją
  • raportowanie wyników sprzedażowych
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży, min. 6 miesięcy
  • samodzielność w zakresie realizacji powierzonych zadań
  • umiejętność identyfikacji potrzeb Klientów i budowania dobrych relacji
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie lub na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz prowizyjne (uzależnione od osiąganych wyników)
  • Ciekawą pracę w rozwijającej się firmie
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres pracatv@toya.com.pl
  • Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Telewizja TOYA Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29B, a z Inspektorem Ochrony Danych można się skontaktować wysyłając wiadomość na adres: e-mail: daneosobowe@toya.com.pl

Kontakt

praca@toya.com.pl

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Telewizja TOYA Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ulicy Łąkowej 29B.

O nas

Największa lokalna telewizja informacyjna w centralnej Polsce i jedyny w regionie kanał nadający w rozdzielczości HD. Wydarzenia, publicystyka, rozrywka, sport i reklama. Nadajemy od 1997 roku.

Zobacz więcej